О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск товара

Категории

персональная страничка

товаров: 0    сумма: 0.00 грн

помощь в оформлении покупкиПо нашему глубокому убеждению, раннее развитие не преследует цель сделать из ребенка "самого-самого", а просто дает ему бОльшие возможности. "Ранний" ребенок получает больше возможностей (умений, способностей, навыков, знаний), но по сравнению с самим собой, а никак не в сравнении с другими малышами.
Конечно, ребенок вырастет, даже если вы просто кормите его и заботитесь о нем. Но если вы больше ничего не даете ему, то тот набор способностей, с которым он родился, останется неразвитым. Занимаясь с ребенком, не скрывая от него мир, а напротив - даря шанс его познания в более раннем возрасте, родители еще не открывают дверь в "сказочное и богатое будущее", а лишь дают ребенку ключ от этой двери

    
Вы можете начать выбор игрушек, зайдя в один из наших магазинов-категорий (перечисленных вверху каждой страницы), либо же воспользоваться дополнительными параметрами выбора: выбор игрушки по возрасту ребенка, выбор игрушки по типу развития:      
 
      
 
      
Мелкая моторика, сенсорика, координация движенийМелкая моторика, сенсорика, координация движений
 
Пространственное восприятиеПространственное восприятие
Развитие логики, мышления, воображенияРазвитие логики, мышления, воображения
 
Развитие речи, развитие навыков чтенияРазвитие речи, развитие навыков чтения
Математика, счет, математические понятияМатематика, счет, математические понятия
 
Сюжетные и групповые игрыСюжетные и групповые игры
Пособия для родителей, педагоговПособия для родителей, педагогов
 
Физическое развитиеФизическое развитие
Эмоциональное развитиеЭмоциональное развитие
 
Музыкальное воспитаниеМузыкальное воспитание
Творческое развитиеТворческое развитие
 
Тактильное развитиеТактильное развитие
Знакомство с окружающим миромЗнакомство с окружающим миром
 
Энциклопедические знанияЭнциклопедические знания
Иностранные языкиИностранные языки
 
Развитие памяти, вниманияРазвитие памяти, внимания
ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ  | 21 апреля

Kyiv to remember (Київ напам"ять) - це класична мемо-гра. У наборі - 36 парних карток із зображеннями цікавих київських об"єктів, споруд, пам"ятників. Подарунок на згадку про Київ і гра на розвиток уваги та пам"яті. Це новий формат та зміст міських сувенірів, інтелектуальних продуктів про Київ, подарунків для киян та гостей міста, великих та маленьких мандрівників!
ДЕТАЛЬНІШЕ

Kyiv City Puzzle. Знайомство з містом (пазл 34х34см, 100 деталей). Складанка за мальованою картою центру Києва, зібравши яку, ви відкриєте для себе київські вулиці та бульвари, площі та сквери, впізнавані відомі міські об"єкти, фонтани й ліхтарі, мости та вуличні скульптури. Запрошуємо до прогулянок містом! Збирайте елементи пазла, знаходьте улюблені місця, колекціонуйте свої враження та спогади!
ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОДИВИТИСЯ ІНШЕ НОВЕНЬКЕ


КНИЖКОВІ ЦІКАВИНКИ  | 18 апреля

"Домальовки", "Штриховки", "Лінії" - новинки у серії "Багаторазові блокноти" від видавництва АРТ. Правила роботи: пишемо маркером на водній основі, стираємо вологою серветкою, знову пишемо. Займатися в даному "тренажері" можна стільки разів, скільки необхідно дитині, щоб опанувати навичку.
ДЕТАЛЬНІШЕ

"Розумна казка" - нова серія від видавництва УЛА. На їх сторінках ви знайдете не тільки добре знайомих казкових героїв, а й цікаві завдання, відповіді на які слід шукати серед різнокольорових наліпок. Разом з персонажами діти потренуються в читанні й лічбі до 10 та розвинуть дрібну моторику. Особливості книги: слова поділені на склади, великі літери (5мм), цікаві завдання
ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОДИВИТИСЯ ІНШЕ НОВЕНЬКЕ


ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ  | 14 апреля

Скретч карта світу "Travel Map Gold World" від 1DEA.me (Україна)
Це ідеальна, детальна, стильна та лаконічна карта світу українською мовою. Вона покрита золотистим скретч-шаром, який легко стирається монеткою. Стирай скретч-покриття з тих країн, в яких побував, і відкривай для себе цілий світ! Після видалення золотистого шару країни забарвляться в яскраві кольори, відобразивши твою особисту історію подорожей. У «легенді карти» - своєрідний чек-лист мандрівника: список з найпопулярніших визначних пам"яток різних країн (вони є і на карті).
ДЕТАЛЬНІШЕ

ПОДИВИТИСЯ ІНШЕ НОВЕНЬКЕ


НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ КЛУБУ  | 14 апреля

ЗНАЙКА запрошує дітей та батьків на унікальні сімейні та дитячі екскурсії, майстер-класи та інші заходи нашого Клубу Активних Батьків!
Дивіться план заходів на КВІТЕНЬ
ЗАПИС за тел. (044) 425 68 37, (044) 379 26 09, (067) 467 78 08
або через форму електронного запису (в кінці детального опису будь-якого заходу)


Нові конкурси!  | 10 апреля

Творчий ФОТОконкурс "Ліпимо з ангелом"
Ваш маленький ангел полюбляє ліпити?:) Тоді мерщій фотографуйте його творчі шедеври та приймайте участь у нашому фотоконкурсі.
ЗНАЙКА спільно з ТМ Angel Clay чекають фото авторських поробок, виконаних в техніці "ліпка" (з пластиліну, глини, тіста, піску - з усього, що ліпиться). Призи - просто ангельські:)
ДЕТАЛЬНІШЕ

ФОТОконкурс "Сімейний Великдень"
ЗНАЙКА вже неодноразово проводив конкурси до Великодня: ви разом з дітьми ТВОРИЛИ різноманітні великодні сувеніри, пасхальні листівки та навіть пасхальних кроликів:) Ми ж завжди були дуже раді, що ці конкурси знаходили такий відгук серед батьків та дітей! Пропонуємо не порушувати таку гарну традицію й у цьому році:) А оскільки Великдень - це найсвітліше сімейне свято, то цього разу ми вирішили зібрати найтепліші фото, зроблені у колі сім"ї у цей світлий день!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Нужна помощь?

интернет-магазин

Пн-Пт с 9:00 до 20:00
Сб-Вс с 10:00 до 18:00

(044) 425 1690

(044) 425 1343

(067) 547 2637

(063) 700 9961

(095) 919 0203

клуб активных родителей

Пн-Пт с 10:00 до 18:00

(044) 425 6837

(067) 467 7808ИНТЕРНЕТ-магазин:
(044) 425 1690
(044) 425 1343
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203
Фирменные магазины:
(044) 425 1690 - магазин в Киеве (Ярославская, 35/35)
(0512) 675067 - магазин в Николаеве (ул.Московская, 40/2)
(04868) 33550 - магазин в Ильичевске (ул. Ленина, 39-А)
Клуб активных родителей "Знайка"
(экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
(044) 425 6837
(067) 467 7808
znaika@znaika.com.uaПерепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" www.znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"